Про Нас

Наше кафе - це спеціалізоване кафе, в якому проводять лише поминальні обіди. Ми вважаємо неправильним проводити поминки в тих кафе та ресторанах, в яких вчора лунали тости, виголошували прокламації за здоров'я на честь винуватця застілля.

В ваш дім завітала біда. Ви втратили близьку людину . В цю важку хвилину важливо знайти надійне плече. Необхідно мати поруч тих, хто зніме з Вас проблеми з організації та проведення поминального обіду.

Ми допоможемо організувати поминки в наших кафе, що є мережею поминальних спеціалізованих кафе в Україні, які знаходяться у Вінниці, Києві, Одесі, Житомирі та Хмельницькому.

Чуткий професійний персонал нашого закладу проявить велику повагу до Вас та Ваших рідних та близьких. Ви можете покластися на наш досвід в організації подібного роду заходів. Досвідчені працівники створять для Вас потрібну атмосферу, а Ви збережете свої душевні сили для спілкування з родичами, близькими та знайомими покійного. Спокійна атмосфера , тиха класична музика згладять Вашу біль та скорботу. Повірте – є люди, яким не байдужа Ваша біда.

Ми візьмемо на себе весь ритуал правильного і достойного поминального обіду.